رفتن به مطلب
amin_fasayi

دانلود نرم افزار ایران وبسایت، معرفی نواندیشان بعنوان سایت برتر

پست های پیشنهاد شده

با سلام و عرض ادب

معرفی اولیه :

ایران وبسایت یک اپلیکیشن رایگان است که به منظور دسترسی بهتر و سریع تر کاربران به وب سایت های کاربردی و برتر ساخته شده . اپلیکیشن کاملا رایگان است و شما به راحتی میتونید آخرین پست های وبسایت های برتر را مشاهده کنید . از مزایای استفاده از این اپلیکیشن این است که دیگر احتیاج نیست صفحات وب را در مرورگر خود باز کنید . معمولا بیشتر سایت ها در صفحات خودشون از پاپ آپ استفاده میکنند ، دیگر از این مقوله در امان خواهید بود . وبسایت های معرفی شده شامل : سایتهای اندروید ، بازی و نرم افزار ، فیلم و آهنگ ، اخبار ، آخرین استخدامی ها ، فرهنگی و آموزشی ، سایتهای دانلود و سرگرمی .

تعداد وبسایتهای معرفی شده تقریبا 180 تایی میباشد . از دیگر امکانات این است که شما میتوانید هر سایتی رو که به آن نیاز ندارید حذف کنید و فقط سایت هایی رو که نیاز شماست نگه دارید . میتوانید خودتون سایت و انجمنی که را دوست دارید وارد اپلیکیشن کنید . میتوانید پست هایی را که دوست دارید بوکمارک کرده و همیشه از آن استفاده کنید . و امکانات دیگر

توی قسمت explore یا همون مرورگر میتوانید انجمن نواندیشان یا هر انجمنی که خواستید را اضافه کنید و آخرین پست های کاربران را مشاهده کنید.

اولین سوال شما به عنوان کاربر :

چرا تعداد وبسایت های معرفی شده کم است ؟ در ایران وبسایتهای مفید و عالی کم که نداریم هیچ بلکه زیاد هم هست ، سعی کردم کاربردیترین و بروزترین سایت ها رو معرفی کنم . اگر تعداد وبسایت های معرفی شده بالا بره لود برنامه خیلی طول میکشه.

در ادامه هر سایت مفیدی که به ذهنتون میرسه معرفی کنید تا قرار بدم . اپلیکیشن برای پاسخ به نیاز شما ساخته شده . وبسایتهای مفید را به من ایمیل بزنید تا در نسخه های بعدی قرار بدم . درضمن این اولین اپلیکیشن است که ساختم ، امیدوارم استفاده کنید و لذت ببرید.

سخنی با شما :

بنده امین امین زاده مدت 1 سال است که در تجارت الکترونیک فعالیت میکنم و با یاری خدا 2 فروشگاه معتبر راه انداختم ، یکی از چیزهایی که یاد گرفتم این بود که همیشه با کاربران تعامل و گفتگو داشته باشم . پیشنهادات و انتقادات خودتون رو برام ایمیل کنید یا پیام بدین.

نرم افزار متعلق به وبسایت اینتر پی سی است و هرگونه کپی به اسم شخص دیگری مجاز نمیباشد.

اطلاعات تماس :

09335856636

amin_fasayi@yahoo.com

محتوای مخفی

برای مشاهده محتوای مخفی می بایست در انجمن ثبت نام کنید.

عکس هایی از محیط نرم افزار :

Screenshot_2015_05_18_11_20_55.jpg

Screenshot_2015_05_18_11_20_45.jpg

Screenshot_2015_05_18_11_19_51.jpg

Screenshot_2015_05_18_11_19_38.jpg

• Like 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری