رفتن به مطلب

اتاق گفتگوهای صمیمانه بچه های روانشناسی

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 161
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

5 نفر کافیه دیگه اصن من خودم 6 تا پر میکنم خوبه؟:ws3:

چه عجول :icon_razz: یکی دو روز بصبریم کسی نیومد اوکی با 5 نفر شروع میکنیم:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه
چه عجول :icon_razz: یکی دو روز بصبریم کسی نیومد اوکی با 5 نفر شروع میکنیم:5c6ipag2mnshmsf5ju3

:icon_razz::icon_razz::icon_razz::icon_razz::icon_razz::icon_razz::icon_razz::icon_razz::icon_razz::icon_razz::icon_razz::icon_razz::icon_razz::icon_razz::icon_razz::icon_razz::icon_razz:

لینک به دیدگاه

درود ب همه

ی چیزی

با افرادی ک از بچگی کار کردن برخورد داشتین؟

این افراد اکثرا انقدر دستور شنیدن ک تو سن بالاتر مثلا 25-35-40 شروع میکنن ب باز پس زدن.

یعنی حتی دربرابر نظم ک توسط ذهن خودشون هم طراحی شده مقاومت می کنن!

عملا نمیشه باهاشون حرف زد و ب نتیجه ای رسید برا انجام.

چون دقیقا منطقی هستن و ب نتیجه هم میرسین اما موقع انجام اون احوالات درونی باعث میشه بگه ک" نه. کی گفته باید این کار بکنم. اصلا نمی کنم"

چطور می شه با این نوع افراد برخورد کرد؟:ws38:

لینک به دیدگاه
درود ب همه

ی چیزی

با افرادی ک از بچگی کار کردن برخورد داشتین؟

این افراد اکثرا انقدر دستور شنیدن ک تو سن بالاتر مثلا 25-35-40 شروع میکنن ب باز پس زدن.

یعنی حتی دربرابر نظم ک توسط ذهن خودشون هم طراحی شده مقاومت می کنن!

عملا نمیشه باهاشون حرف زد و ب نتیجه ای رسید برا انجام.

چون دقیقا منطقی هستن و ب نتیجه هم میرسین اما موقع انجام اون احوالات درونی باعث میشه بگه ک" نه. کی گفته باید این کار بکنم. اصلا نمی کنم"

چطور می شه با این نوع افراد برخورد کرد؟:ws38:

درود بر شما

همه ی ما از یه سری مکانیزم های دفاعی استفاده میکنیم تا فشار روانی که بهمون میاد رو خنثی کنیم، بعضی از مکانیزم ها سازگارانه هستن و استفاده از اون ها خیلی هم خوبه، مثل والایش که انرژی روانی مون رو به صورت کاری که مورد قبول جامعه هست درمیاریم یا شوخی و بعضی دیگه ناسازگارانه هست و باید با یه مکانیزم دفاعی خوب جایگزین بشه، اگه این مکانیزم یهو بشکنه فرد اصطلاحا دچار فروپاشی روانی میشه، کسی که گوشش به هیچ حرفی بدهکار نیست و اصطلاحا گارد میگیره برای حفظ عزت نفسشه، اینجوری خودش رو قانع میکنه که اونی که تو زندگی من حرف آخرو میزنه خودمم و افسار زندگیم دست خودمه، انتظار زیادیه از این افراد که خیلی سریع قانع بشن و حرف گوش کنن چون از درون احساس اضطراب میکنن،حرف زدن با این افراد نباید طوری باشه که حالت دستوری داشته باشه مثلا بگیم باید فلان کارو بکنی، یا مستقیما بگین این کار به نفعته ، طوری باشه که فرد در نهایت احساس کنه خودش با رضایت خودش این تصمیم رو گرفته، مثلا بگیم نظرت در مورد این کار چیه؟ به نظرت چه فایده هایی داره و چه ضررهایی میتونه داشته باشه؟ اجازه بدیم خودش فایده هاشو بیان کنه و بهش زمان بدیم تا خوب فکر کنه و تصمیم بگیره

لینک به دیدگاه
ترک بودنتو همه جانشون میدا...

زنده باد ترک زبانان:w02:

من ترکم سودک؟؟؟؟؟؟من اصفهانیم دادا :ws3:صابخونه ترکه خیلیم ترک خوبیه انقد مهلبونه

لینک به دیدگاه

خب بچه ها با تعداد 7 شرکت کننده میریم سراغ تست ها

یا هردوتا تست رو انجام بدین یا هرکدومو که خواستین، فقط تصمیمتون رو قطعی بگیرین چون یه روز رو کامل به تفسیر اختصاص خواهم داد بعد از اون دیگه میسر نیست تفسیر:icon_gol:

فقط سن یادتون نره حتما باید قید بشه

جواب ها رو همینجا یا در خصوصی هر کدوم که مایل بودین بفرستین، اگه کسی میخواد تو خصوصی تفسیرو بفرستم لطفا قید کنه

تست ها در صفحه ی بعدی

با تشکر :a030:

:mrsbeasley:......من من.....مریم جونی.....:icon_gol:

من :w16:

منم هستم:w02:

منم هستمممممممممممممممممممممممممممم:a030:

منم بذارین تو لیست لطفا ! :a030:

منم هستم...شیش نفر:w02:

من قبلا تستش رو دادم :ws38:منم هستم تا لیست پر شه:ws3:
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...