رفتن به مطلب

نظرتون درباره سیدعلی حسینی عشایری چیست ؟فوری

ارسال های توصیه شده

سلام برادرمن سیدعلی حسینی عشایری هستم پسرعموم دمبال گوسفنداپایین تپه خمر ح قدیمی 1200تاسکه طلا پیداکرد. خداوکیل حقیقت است.اگه میتونی برامون بفروش نصف نصف.خداوکیل اشنای نداشتم ازناچاری پیام دادم شمارتوهم شانسی گرفتم خوب امد.مادربزرگم استخاره کردخوب امدتورابه امام زمان به کسی نگو.

بقیش هم چون موبایلم جانداره اشتباهی پاک شد:4564::ws27:

9160116183

لینک به دیدگاه
سلام برادرمن سیدعلی حسینی عشایری هستم پسرعموم دمبال گوسفنداپایین تپه خمر ح قدیمی 1200تاسکه طلا پیداکرد. خداوکیل حقیقت است.اگه میتونی برامون بفروش نصف نصف.خداوکیل اشنای نداشتم ازناچاری پیام دادم شمارتوهم شانسی گرفتم خوب امد.مادربزرگم استخاره کردخوب امدتورابه امام زمان به کسی نگو.

9160116183

:ws28::ws28::ws28::ws28::ws28::ws28::ws28::ws28:

لینک به دیدگاه

9160116183

:ws47:

لینک به دیدگاه
:ws28::ws28:

سرکاری قدیمی بازم هست ازینا مگه

تازه این دفعه چندمشه به همراه اولم اس ام اس دادم ولی دوباره زده انگاری خوشش امده.

یبار رفیقم گفت بیازنگ بزنیم یکم بزاریمش سرکاربلخره زنگزدصداش راعوض کردانگاری خودشم گوسفندداره بایه زبان کردی باهاش حرف زدبه دوستم گفت خودش نیست بهت زنگ می زنم قطع کردمنومیگی داشم میمردم.دوباره زنگ زداینبارخودش بودگفت آدرس میدم بیا دوستم گفت نه گرفتارم گوسفندام رابایدببرم چراو...گفت شمابیایاپست کن.

گفت سکه های زیادیه نمی شه خودت بیاخانواده هم بیارمامهمان نوازیم و......

البته چندنفری رفتند.

لینک به دیدگاه
تازه این دفعه چندمشه به همراه اولم اس ام اس دادم ولی دوباره زده انگاری خوشش امده.

یبار رفیقم گفت بیازنگ بزنیم یکم بزاریمش سرکاربلخره زنگزدصداش راعوض کردانگاری خودشم گوسفندداره بایه زبان کردی باهاش حرف زدبه دوستم گفت خودش نیست بهت زنگ می زنم قطع کردمنومیگی داشم میمردم.دوباره زنگ زداینبارخودش بودگفت آدرس میدم بیا دوستم گفت نه گرفتارم گوسفندام رابایدببرم چراو...گفت شمابیایاپست کن.

گفت سکه های زیادیه نمی شه خودت بیاخانواده هم بیارمامهمان نوازیم و......

البته چندنفری رفتند.

تله هستش مواظب باشین تا حالا خیلیارو سرکیسه کردند

لینک به دیدگاه

اسمشم طوری انتخاب کرده که درست انگشت رو اعتقاد و عاطفه طرف بذاره. سید - علی - حسینی

امروزه روز خیلی ها از لقب سید برای جلب احترام دیگران استفاده میکنن. حتی کله پزی سید هم که بری میبینی مشتری هاش از بقیه کله پزی ها بیشتره.

یه راننده آژانس هم داشتیم که خودش رو سید معرفی کرد و به همین نام هم صداش میکردن. الان هر کی رو ببینی ازش میشنوی که ایشون براحتی مبلغ زیادی ازش دستی گرفته و سال بسال هم پس نمیده و حتی زیاد به روشم نمیاره.

لینک به دیدگاه

آقایکی نمی خوادزنگ بزنه ؟استخاره کردم اسم دوست عزیز آقاناصرآمد ،سکه میدنها:ws3:

حالاجالبه که شرکت تلفن همراهم بی خیال :banel_smiley_4:

مواظب باشین من شنیدم چندنفری حتی اطراف خودمون هم رفتندنزدیک بوده خودشونم بکشن.!:ws28:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...