رفتن به مطلب

بفرمایید شام نواندیشاااااااان

ارسال های توصیه شده

فکر میکنم 3تا داور کافی باشه:whistle:تیم داوری تکمیل

گشنمه الان هر چی غذا بهم بدن من 22 میدم بهش:imoksmiley::w821:

اسپم نکن یمنا:vahidrk:

بچه ها من آشپزی بلت نیستم کی حاضره با من هم گروه بشه؟:ws3:قول میدم یاد بگیرم:whistle:

ای جاااااااانم سحر ناز خودم:aghosh:

بانوی به تمام معنا هنرمند:icon_gol:

با خودم هم گروه شو گلم:ws3:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 379
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

چرا اتفاقا نظرات شما باید باشه حالا شما داور حساب کنید:w16: یعنی هیچی بلد نیستی درست کنی؟:ws38:

یه چندتا غذا بلدم اما واقعا وقت میخواد البته از غذا درست کردن فرار میکنم حوصله مو سر میبره:icon_pf (34):

اقای داور روحیه بچه ها رو خراب نکن :w000:همه کلی هنر دارن خصوصا اشپزی:w16:

الان تشویق میکنم نگران نباشید:ws3:

بچه ها من به امبد غذاهاب شما روزه میگیرم:whistle:خوب شد/؟

لینک به دیدگاه

ای جاااااااانم سحر ناز خودم:aghosh:

بانوی به تمام معنا هنرمند:icon_gol:

با خودم هم گروه شو گلم:ws3:

مرسی آرام عزیزم.:hapydancsmil:

باشه پس من هم گروه تو.بعدش غذام بد شد آخر شدیم چی؟:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
یه سوال بپرسم؟:hanghead:

کسایی که با هم گروه میشن هر کدوم جداگانه پیش غذا و غذای اصلی و دسر رو اماده میکنن یا نه یکی پیش غذا یکی دسر و ...؟

فکر کنم هر کسی یه چیزی آماده میکنه:hanghead:در غیر اینصورت خیلی سخت میشه خب:whistle:

لینک به دیدگاه
سلام و عرض ادب خدمت دوستان نواندیش:icon_gol:

بچه ها این تاپیک از اسمشم پیداست اشپزیه و تا حدودی همه با برنامه بفرمایید شام اشنایی دارید

ما هم اینجا چند هدف داریم از ایجاد چنین تاپیکی:ws37:

1-القا کردن سطح اگاهی اشپزی

2-شناساندن تغذیه مناسب

3-شناحتن غذاهای مختلف و از مناطق مختلف کشور

4-علاقمند کردن دوستان به هنر اشپزی

5-مهارت و نشان دادن سلیقه ها و نو اوری ها

حالا دوستان لطف میکنند میان تو همین تاپیک حضور خودشون رو تو این مسابقه اعلام میکنند

خصوصا الانم که شروع ماه رمضان هست و دستمونم تو بریز و بپاش و اسراف خیلی بازه :ws3:یعنی نترسید اگرم خرابکاری شد :whistle:

روش مسابقه اینچنین هست که هر گروه شامل 4 نفر و هر کدوم در یک روز میتونه غذاشو شامل پیش غذا ، غذای اصلی، دسر رو اماده کنه هر چیزی که درش مهارت داره و بنظرش شانس برد داره

حسنی که داره ما فقط نظر بقیه دوستان رو ملاک قرار میدیم که رای به چه کسی بیشتر دادن برای تزئین زیبا و چیدمان سفره و شکل و شمایل غذا...مزه و چرب بودن و نبودن و یا نمک و کم نمک مطرح نیست :ws3:فقط رحمی به خانواده کنید مریضشون نکنید:icon_pf (34):

اینم بگم پارسال من و هستی با هم قرار گذاشتیم باقلوا رو برای اولین بار درست کردیم قصدمون مسابقه نبود هدف مهارت و علاقمند کردن دوستان به این هنر بود خواستم بگم کار سختی نیست و خودتون رو محک میدید:w16:

قانون مسابقه هم اینه که افراد شرکت کننده بعد از ثبت نام عذری برای انصراف ندارناااااااا:w02:

قانون دوم یه مختصر توضیحی هم از نحوه درست کردن کارا بذارید.

سوم.درست زمان تعیین شده کارا رو به نمایش بذارید.

حالا اقایون داداشاااام گفته باشم:ws3: ثبت نام برای هم خانوماست هم اقایون:a030:

خانوما و اقایون بیاید استعداداتونو نشون بدید

برندگان مسابقه رو محمد قول حج عمره داده:ws3:

مدال هنر اشپزی رو دریافت خواهند کرد .سوالی داشتید در خدمتیم و مینایی هم لازم شد توضیحات اهدا جوایز رو بیشتر اطلاع میده:a030:

نمیشه با چیزایی که قبلا درست کردیم مسابقه بدیم؟؟؟:hanghead:

لینک به دیدگاه

منم اگه دوستم (لیلی) قبول کنه شرکت می کنیم تو مسابقه جالبتون آرام جون :hapydancsmil:

اگه حتما باید چهار نفر باشیم، از آریودخت و فافای عزیزم (مارس) دعوت می کنم بیان دور هم آشپزی کنیم و لذت ببریم :w16::ws50:

لینک به دیدگاه
خوش اومدی گندمی:icon_gol:

ببین گلم هر بار یه گروه 4 نفره مثلا شما نفر اول شرکت کننده هستی بعد اعلام نوبتت شما وقت دارید کارای اماده شده ت رو بیاری اینجا بذاری شامل پیش غذا و غذای اصلی با دسر وقت هم حداقل بیشتر از یه روز رو در اختیار دارین فقط زمان ارائه کار همون زمان تعیین شده باشه بعدم که با کار سه نفر هم گروهتون به نظرسنجی و یا میزان ارا بستگی داره و نفرات برنده مشخص میشه

امیدوارم رسونده باشم اما در هر جهت من در خدمتم سوال دیگری بود:a030:

گندمی من عاشق شله زردم:hapydancsmil:

قربانت آرام جان:icon_gol:

نه متوجه شدم ممنونم از توضیحاتت گلم:ws37:

پس منم هستم فقط به شرطی که بعد از هشتم تیر باشه چون امتحان دارم تا اونروز

پس حتما میپززززم:hapydancsmil:

زرشک پلو با مرغ و قیمه و بقیه چیزام یاد گرفتم بالاخره:w16:

لینک به دیدگاه
:hapydancsmil:

زرشک پلو با مرغ و قیمه و بقیه چیزام یاد گرفتم بالاخره:w16:

هیچ غذایی راحت تر از قیمه و قورمه و مرغ نیست....بزار تو قابلمه و برو خوش باش...:ws3:منم تازه یاد گرفتم..:w02:

لینک به دیدگاه
هیچ غذایی راحت تر از قیمه و قورمه و مرغ نیست....بزار تو قابلمه و برو خوش باش...:ws3:منم تازه یاد گرفتم..:w02:

دقيقاااا :ws3:

من نمتونم عكس بذارم وگرنه منم بودم :hanghead:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...