رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

انتظار داشتم نفرات بیشتری استقابل کنن.

شرکت barn clem -mxy

Alireza Hashemi

tan/clem/agx

Tamana73

قرمز آبی مشکی ( ک ترجمه اش میشه : qewn-mxy-clem)

seyed mehdi hoseyni

غیر از علیرضا بقیه دلیلی ننوشتن

b a r n

m x y

a g x

yanāl

QEWN- BARN-MXY

M!Zare

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 69
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اینجا نفرات جامعه اماری مون کم بود. ولی جالبه این تست ( البته اونا نیتیو انگلیسی بودن) انجام ک شد. نتیجه اکثریت با

barn

tan

clem

بوده. و این نشون میده ک ما اعتمادمون ب چیزهایی هست ک برامون اشناتر هستن. از اونجایی ک این سه اسم راحت تر تلفظ می شن، برای ما اشناتر ب نظر می رسن.

ولی ی نکته ک همیشه تو تست ها مشکل ساز بوده اینکه ذهن فرد مورد تست می دونه داره تست می ده! سیستم دفاعی فعال میشه و حداکثر سعی رو می کنه ک با مدل کاری همیشگی پیش نره، یعنی نحوه دیدگاهش رو شاید کمی تغییر بده. اتفاق تو ی فیلمی دیالوگ جالبی داشت ک میگفت چ می شود اگر هوش مصنوعی ( ک ساخته دست بشره) بدونه داره تست میده ! این یعنی از لحاظ منطق ریاضی با منطق ما هستیم هم مرتبه بشه! بگذریم.

منابع ادعاهای من قسمت 6 فصل 3 بازی های ذهن هست :icon_gol:

لینک به دیدگاه
اینجا نفرات جامعه اماری مون کم بود. ولی جالبه این تست ( البته اونا نیتیو انگلیسی بودن) انجام ک شد. نتیجه اکثریت با

barn

tan

clem

بوده. و این نشون میده ک ما اعتمادمون ب چیزهایی هست ک برامون اشناتر هستن. از اونجایی ک این سه اسم راحت تر تلفظ می شن، برای ما اشناتر ب نظر می رسن.

ولی ی نکته ک همیشه تو تست ها مشکل ساز بوده اینکه ذهن فرد مورد تست می دونه داره تست می ده! سیستم دفاعی فعال میشه و حداکثر سعی رو می کنه ک با مدل کاری همیشگی پیش نره، یعنی نحوه دیدگاهش رو شاید کمی تغییر بده. اتفاق تو ی فیلمی دیالوگ جالبی داشت ک میگفت چ می شود اگر هوش مصنوعی ( ک ساخته دست بشره) بدونه داره تست میده ! این یعنی از لحاظ منطق ریاضی با منطق ما هستیم هم مرتبه بشه! بگذریم.

نتیجه آماریت اشتباه بود سجاد

barn

clem

-mxy

این سه تا شرکت از همه بیشتر بود استقبال هم کم بد چون اطلاع رسانیت کم بود 1 دومن خصوصی کردیش قضیه رو سه نداره:ws3:

اعتمادمون ب چیزهایی هست ک برامون اشناتر هستن.

این مبحث دقیقا یکی از مباحث فروش و بازاریابی عصبی هست که برای فروش موفق باید رو ذهن قدیم افراد کار کرد هر فرد یه ذهن قدیم داره یه جدید که از ذهن قدیمش خاطرات خوب یادش میاد بیشتر برای همین اعتماد بیشتری میکنه

لینک به دیدگاه

barn

tan

clem

ظاهر ساده ای داره اما عمیق نگاه کنی بحث خوبی میخواد ایجاد کنه باعث شد به این موضوع فکر کنم خیلی ممنون از مطالب مفیدت:icon_gol:

لینک به دیدگاه
نتیجه آماریت اشتباه بود سجاد

barn

clem

-mxy

این سه تا شرکت از همه بیشتر بود استقبال هم کم بد چون اطلاع رسانیت کم بود 1 دومن خصوصی کردیش قضیه رو سه نداره:ws3:

این مبحث دقیقا یکی از مباحث فروش و بازاریابی عصبی هست که برای فروش موفق باید رو ذهن قدیم افراد کار کرد هر فرد یه ذهن قدیم داره یه جدید که از ذهن قدیمش خاطرات خوب یادش میاد بیشتر برای همین اعتماد بیشتری میکنه

بابا همونجا گفتم ک.

این تست تو افراد زبان انگلیسی مادری انجام شده بود.

قاعدتا اثر می زاره.

ضمن اینکه جامعه اماری ما اینجا کم بود :banel_smiley_4:

جمله دومت ک کلا نامفهوم علیرضا :ws3: ولی برا استقبال، ب تجربه کشف کردی خیلی وقتا ادمها حوصله ندارن فک کنن، می خان پیرو باشن و ی جورایی مایل هستن زندگی نباتی داشته باشن.

اینکه گفتم هر کی مایل باشه خودش می اد.

ضمن اینکه این تاپیکر و خیلی ها مشترک شدن و خود سیستم جدید شدن تاپیک رو اطلاع رسانی می کنه دیگه.

دقیقا یکی از مشکلات محصولات جدید اینکه ذهن قدیمی ها رو می پسنده!

ظاهر ساده ای داره اما عمیق نگاه کنی بحث خوبی میخواد ایجاد کنه باعث شد به این موضوع فکر کنم خیلی ممنون از مطالب مفیدت:icon_gol:

قربونت. یکی دانش نداره. یکی دانش داره ولی ازش استفاده ای نمی تونه بکنه. یکی هم دانش داره و هم متوجه می شه ک چ استفاده هایی داره . گام اخری رو برداشتی شما

:a030:

ادامه خواهد داشت ...

لینک به دیدگاه

درود

در راستای شناخت و بهبود سازو کار تفکر کتاب تفکر اهسته و سریع رو معرفی میکنم

ذهن ب دو سیستم کلی سریع و اهسته مسائل رو حل می کنه.

تشخیص قابلیت مذکور کمک میکنه ک تفکر اهسته رو در زمانی ک لزومی ب تفکر سریع نیست فعال کنیم.

تمرینی ک خود من سعی کردم انجامش بدم و ب شدت در نتایج قضاوت هام تاثیر مثبت داشته.

دراین باره کتاب هست ک در این لینک می تونید دانلود کنید

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

Daniel Kahneman، دریافت کننده جایزه نوبل در علوم اقتصاد که مدل منطقی قضاوت و تصمیم‌گیری را به چالش کشید، یکی از مهم‌ترین متفکران دوره‌ی ما می‌باشد. اندیشه‌های او تاثیر عمیق و گسترده‌ای در بسیاری از زمینه‌های اقتصاد، طب و سیاست داشته‌ است.

او در این کتاب دو سیستمی را توضیح می‌دهد که روش فکر کردن ما را تحریک می‌کند. سیستم اول سریع، شهودی و عاطفی است. سیستم دوم آهسته‌تر، مشورتی و منطقی است. Kahneman قابلیت‌های فوق العاده و تعصبات فکری و نفوذ فراگیر برداشت‌های بصری بر روی افکار و رفتار ما را نشان می‌دهد. کاهش انگیزه به خاطر نفرت داشتن و یا اطمینان بیش از حد بر روی استراتژی های شرکتهای بزرگ، مشکلات به وجود آمده به دلیل پیش بینی آنچه که در آینده ما را خوشحال می‌کند، چالش‌های طبقه بندی مناسب ریسک در محل کار و خانه و … تنها با دانستن اینکه چگونه این دو سیستم تفکر با هم کار می‌کنند برای شکل دادن به قضاوت‌ها و تصمیم گیری‌ های ما قابل درک خواهد بود.

تفکر، سریع و آهسته روش شما را در مورد فکر کردن متحول می‌کند.

Thinking, Fast and Slow is a best-selling

2011 book by
which summarizes research that he conducted over decades, often in collaboration with
.
It covers all three phases of his career: his early days working on
, his work on
, and his later work on
.

لینک به دیدگاه

این کلیپ کوتاه هم جالب هست

[h=3]

[/h]www.youtube.com/watch?v=DKnFDmj51ek

در ادامه بحث بالا،

این کلیپ جالبیه.

ب نظرتون تصویر گربه طولانی تر پخش شد یا تصور دیگه؟

راستی برا دانلود، نیاز ب قندشکن نیست.

ادرس رو کپی پیست کنین تو ی سایتی مث این

:icon_gol:

لینک به دیدگاه

قراره یک بحث حول اینداشته باشیم ک چطور مغز رو وادار کنیم ک حواسش باشه مطلق نیست و خطا می کنه

ک

نتیجتا بتونیم در مواقع ضروری، تصمیمات درست بگیریم.

لازمه چند تا داوطلب داشته باشیم.

فقط لازمه ک، تعهد داشته باشین ب خودتون و فقط یکی از دو لینک زیر رو باز کنید.:ws3:

لینک 1

لینک 2

بعد، اگر مایل بودین پیام خصوصی کنین ک چی دیدین تو عکس.

یعنی یک شرح 1-2خطی درباره عکس برای من بفرستین.

تا چند رو، روزی یک بار عکس رو ببینید و جمله رو مرور کنین.

بعد از چند روز تحلیلش می کنیم.

پی نوشت: ی چیزی ک لازمه اضافه کنم تا هم انسجام تاپیک و شیوه کلی حرکت مشخص بشه هم وضع رو شفاف تر کنه اینکه : جمله یا جملات وصفی ک درباره تصویر میگین صرفا از تفکر سریع استفاده کنه و تو عکس عمیق نشین.

تا الان ی نفر پیام داده.

لینک دوم رو دیده ایشون. (یانال)

خوب 3 نفر دیگه هم شرکت کردن.

چرا همه لینک دوم رو نگاه می کنن

بابا لینک اول رو هم ببینی دیگه.

نامردی نکنین :دی

لینک به دیدگاه

خوب. تقریبا 95 درصد نفرات لینک دوم رو دیدن!!!

حالا ازتون سوال می پرسم. بگین تو این تصویر چی میبنین؟

دقت کنید ک ذهنتون، جوابهای بقیه رو نادیده بگیرین؛ صرفا با نگاه سریع و خوداتکا بگین ک چی هست.

لینک به دیدگاه
خوب. تقریبا 95 درصد نفرات لینک دوم رو دیدن!!!

حالا ازتون سوال می پرسم. بگین تو این تصویر چی میبنین؟

دقت کنید ک ذهنتون، جوابهای بقیه رو نادیده بگیرین؛ صرفا با نگاه سریع و خوداتکا بگین ک چی هست.

یک عدد زن جوان:ws3:

لینک به دیدگاه
چرا. پ خ کنید بهتره. رو هم تاثیر نذارین :ws3:

مگه به پست قبلیش مربوط نمیشد؟

من فک کردم قرار بین جوابامون یه مقایسه ای کنی و به یه نتیجه ای برسی:ws38:

لینک به دیدگاه
مگه به پست قبلیش مربوط نمیشد؟

من فک کردم قرار بین جوابامون یه مقایسه ای کنی و به یه نتیجه ای برسی:ws38:

چرا دیگه. در ادامش ه.

خوب هنوز مرحله مقایسه و نتیجه گیری نرسیده دیگه :ws3: گاماس گاماس:ws3:

لینک به دیدگاه

سلام....:icon_gol:

مهندس من نتم مشکل پیدا کرده.....نمیتونم پخ بدم.....:icon_pf (34):

پس همینجا مینیویسم.....:ws3:

تصویر همون پیرزن ست در سن جوانی.....و شادابی.....:ws3:

لینک به دیدگاه

خوب.

یک بحث درباره قدرت ذهن اینکه خیلی ب خودش مطمئنه و این بین همه نسل بشر رایجه؛ حالا مشکلی ک پیش میاره گاها جنگ و جدال ه و گاهی هم از دست دادن موقعیت های رشد.صد البته مزایا خودش رو هم داره.

از مورادی ک باعث میشه این توانایی خود مطمئن بودن ذهن رو کنترل کنیم. شناختن ماهیت پارادایم هایی (الگوهای تفکر) ک ما تو ذهنمون داریم.

اگر ب پست #48 مراجعه کنید خواهید دید ک دو سیستم تفکر ارائه شده. اگرچه 11 نفر حداقل این پست رو دیدن تنها 60 درصد این نفرات جرات تست کردن ذهنشون رو داشتن.

نهایتا تصویری ارائه میشه ک نیاز ب قضاوت داره.یعنی #49

این تصویر نه پیر زن ه، نه زن جوان/ بلکه هر دو رو با هم ب نمایش گذاشته.

البته متاسفانه باز در این محل، جامعه اماری ما کم بود؛ اما این تست توسط استفان کووی نویسنده معروف انجام شده و نتیجه این بوده ک اکثر کسایی ک زن جوان لینک1 رو ابتدا دیده بودن، تصویر پست 49 رو زن جوان معرفی کردن و لینک دومی ها زن پیر.

لازمه ک بگم، با شناخت اینکه تفکر ما وابسته با پارادایم های ماس و افزایش دامنه اطلاعات ( پارادایم ها مختلف) به سیستم تفکر اهسته ما کمک می کنه می تونیم درک کنیم ک چرا بعضی نفرات چرا با دیدن لینک 1 یا 2 - اگر زمان مناسبی صرف می کردن در همون تصاویر دوگانگی رو هم می دیدن. این قابلیت نشون گسترده بودن سیستم تفکری این نفرات ه.

در نهایت پیشنهاد می کنم متن زیر رو ب عنوان مثال ک از کتاب اقای کووی جدا کردم، مطالعه کنید.

mwzrl5sqq8uy7si2sy7y.jpg

nyertnbpviwenmqr26f.jpg

با تشکر.

در پناه حق./.:icon_gol:

لینک به دیدگاه

البته دیدن این ویدو خالی از لطف نیست.

طبق ادعا این کلیپ، با کنترل کورتکس حرکتی مغز موش تونستن قدرت حرکت موش ب سمت چپ رو از موش بگیرن و خودشون بشن اپراتور یک موجود زنده !!

[h=1]آیا ممکن است مغزمان هک شود؟

[/h]واقعا این مغز، خیلی ایرادات داره. هنوز در عجبم ک چرا ی عده، انقدر دم از علمگرایی میزنن در حالی ک اکثرشون واقعا اطلاعات علمی کمی دارن .:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
خوب.

یک بحث درباره قدرت ذهن اینکه خیلی ب خودش مطمئنه و این بین همه نسل بشر رایجه؛ حالا مشکلی ک پیش میاره گاها جنگ و جدال ه و گاهی هم از دست دادن موقعیت های رشد.صد البته مزایا خودش رو هم داره.

از مورادی ک باعث میشه این توانایی خود مطمئن بودن ذهن رو کنترل کنیم. شناختن ماهیت پارادایم هایی (الگوهای تفکر) ک ما تو ذهنمون داریم.

اگر ب پست #48 مراجعه کنید خواهید دید ک دو سیستم تفکر ارائه شده. اگرچه 11 نفر حداقل این پست رو دیدن تنها 60 درصد این نفرات جرات تست کردن ذهنشون رو داشتن.

نهایتا تصویری ارائه میشه ک نیاز ب قضاوت داره.یعنی #49

این تصویر نه پیر زن ه، نه زن جوان/ بلکه هر دو رو با هم ب نمایش گذاشته.

البته متاسفانه باز در این محل، جامعه اماری ما کم بود؛ اما این تست توسط استفان کووی نویسنده معروف انجام شده و نتیجه این بوده ک اکثر کسایی ک زن جوان لینک1 رو ابتدا دیده بودن، تصویر پست 49 رو زن جوان معرفی کردن و لینک دومی ها زن پیر.

لازمه ک بگم، با شناخت اینکه تفکر ما وابسته با پارادایم های ماس و افزایش دامنه اطلاعات ( پارادایم ها مختلف) به سیستم تفکر اهسته ما کمک می کنه می تونیم درک کنیم ک چرا بعضی نفرات چرا با دیدن لینک 1 یا 2 - اگر زمان مناسبی صرف می کردن در همون تصاویر دوگانگی رو هم می دیدن. این قابلیت نشون گسترده بودن سیستم تفکری این نفرات ه.

در نهایت پیشنهاد می کنم متن زیر رو ب عنوان مثال ک از کتاب اقای کووی جدا کردم، مطالعه کنید.

mwzrl5sqq8uy7si2sy7y.jpg

nyertnbpviwenmqr26f.jpg

با تشکر.

در پناه حق./.:icon_gol:

پس چرا من بر عکس دیدمشون؟؟:ws3: البته پست 49 رو که رفتم دقت کردم الان متوجه شدم هم پیر زن هم زن جوان....

فرات چرا با دیدن لینک 1 یا 2 - اگر زمان مناسبی صرف می کردن در همون تصاویر دوگانگی رو هم می دیدن. این قابلیت نشون گسترده بودن سیستم تفکری این نفرات ه.

این ینی هر دو لینک 1 و 2 هر کدومشون دوتا عکس نشون میداد؟

لینک به دیدگاه
پس چرا من بر عکس دیدمشون؟؟:ws3: البته پست 49 رو که رفتم دقت کردم الان متوجه شدم هم پیر زن هم زن جوان....

این ینی هر دو لینک 1 و 2 هر کدومشون دوتا عکس نشون میداد؟

اتفاق شما از عجایب بودی! زن جون دیدی؛ اما پیرزن رو گفتی :banel_smiley_4:

البته نمیشه با یک عکس تحلیل کرد اما انگار سر مرزی :ws3:

اره دیگه هر کدوم از عکسا همزان هر دو رو نشون میدن، منتهی تو اون دیتا های اولیه تو هر کدوم اون یکی یکم محوتر شده

لینک به دیدگاه
اتفاق شما از عجایب بودی! زن جون دیدی؛ اما پیرزن رو گفتی :banel_smiley_4:

البته نمیشه با یک عکس تحلیل کرد اما انگار سر مرزی :ws3:

اره دیگه هر کدوم از عکسا همزان هر دو رو نشون میدن، منتهی تو اون دیتا های اولیه تو هر کدوم اون یکی یکم محوتر شده

این خوب یا بد؟؟:ws3:

سر مرز چی؟!:sad0:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...