رفتن به مطلب

تاپیک بررسی مشکلات و ارائه پیشنهادات دوره آموزشی gis

Sajad.Rasoli

چه نسخه ای از نرم افزار ArcGIS را استفاده میکنید؟  

22 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. چه نسخه ای از نرم افزار ArcGIS را استفاده میکنید؟

• 5
    • 17

ارسال های توصیه شده

به نظرم سرعت پیشروی کارگاه یه کمی زیاد هستش. البته تو مباحث اولیه مشکل و سوال کمتر پیش میاد، ولی احتمالاً مباحث که جلوتر بره شاید احتمالاً سوالا بیشتر بشه. و اینکه شایدم بعضیا یه کمی دیرتر متوجه کارگاه بشن مثلاً تو جلسه دوم یا سوم بخوان بیان شروع کنن و خودشونو برسونن، سرعتشون شاید نرسه

:ws3:
البته این نظر شخصی من هستش که شاید اشتباه احساس میکنم و با نظر بقیه دوستان هم شاید متفاوت باشه :w16:

نظرتون بسیار کارشناسی شده می باشد.
حتماً از یک سرعت گیر استفاده خواهم کرد.:ws3:
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 91
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام به دوستان گرامی!

علاقه مندم که سرعت پیشروی مباحث کارگاه با سرعت تمرین و همراهی شما با مطالب یکسان باشه. لذا در صورت نیاز اعلام نمایید تا بازه زمانی کارگاه را مقداری بیشتر در نظر بگیرم و سرعت ارائه مطالب پایین تر بیایید.
خواهشمندام حتماً نظرات خود را در این مورد اعلام نمایید تا بیشترین استفاده را از این کارگاه ببریم.
موفق باشید

سلام و خسته نباشید. من تا به اینجا تمرینات رو انجام دادم. و صحبت مهندس عارف در مورد کسانی که دیرتر به گروه خواهند پیوست، باتوجه به حجم مطالب ممکن هست دیرتر بتونن به ما برسن،کاملا صحیح است. ولی اینکه در روز هیچ تمرینی و آموزشی نداشته باشیم هم ممکنه که ما رو کمی تنبل کنه(جسارت به دوستان نکنم،منظورم بیشتر با خودم هست). به نظرم در حد یک نکته هم اگر تاپیک آپ شه،هر دو روز خوبه. ممنونم از زحمات شما
لینک به دیدگاه

سلام. پارت 1 و 2 باید 700 مگابایت باشه و پارت 3 حدود 264.02 مگاباتیه. در صورتی که حجم فایلهایی که دانلود کردید همینه اطلاع بدین تا لینک رو اصلاح کنم. در ضمن فراموش نکنید که برای اکسترکت کردن باید از رمز عبور soft98.ir استفاده کنید.

موفق باشید

سلام . حل شد
لینک به دیدگاه

سلام و خسته نباشید. من تا به اینجا تمرینات رو انجام دادم. و صحبت مهندس عارف در مورد کسانی که دیرتر به گروه خواهند پیوست، باتوجه به حجم مطالب ممکن هست دیرتر بتونن به ما برسن،کاملا صحیح است. ولی اینکه در روز هیچ تمرینی و آموزشی نداشته باشیم هم ممکنه که ما رو کمی تنبل کنه(جسارت به دوستان نکنم،منظورم بیشتر با خودم هست). به نظرم در حد یک نکته هم اگر تاپیک آپ شه،هر دو روز خوبه. ممنونم از زحمات شما

سلام
پیشنهاد خوبی دادین. سعی می کنم حجم مطالبی که در روز ارائه میشه پایین تر بیاد. البته طول دوره خیلی زیاد میشه که امیدوارم باعث کاهش انگیزه بچه ها نشه

لینک به دیدگاه

من gis رو همونجوری که شما گفتید نصب کردم ولی باز نمی کرد برنامه رو. در نهایتم که لپ تاپم قاطی کرد و همه برنامه هام رو پاک کرد.

به نظرتون دوباره نصب کنم یا ویندوز بزنم بعد نصب کنم؟

لینک به دیدگاه

عالی بود برادر میدونی این کارت چه رزومه ای واست میشه درآینده بزار یه مدت بگزره تو سرچ های اول گوگل آموزشت میآد بالا من یه چند تا پیشنهاد دارم اولا رو عکس های آموزش لینک انجمن و اسمت رو بزار چون کپی پیست هم بشه مطالبت زحمتت به اسونی کپی نشه

بعدها سفارش میتونی بگیری درخصوص تدریس خصوصی یا برگزاری کلاس برای آموزش ادامه بده با انگیزه بدون ثمره تخصصت و کمکت رو چند برابر میبری:a030:

:icon_gol:

لینک به دیدگاه

من gis رو همونجوری که شما گفتید نصب کردم ولی باز نمی کرد برنامه رو. در نهایتم که لپ تاپم قاطی کرد و همه برنامه هام رو پاک کرد.

سلام. من با همین روشی که در تاپیک ارسال شده بود نصب کردم، خیلی راحت نصب شد فقط باید به مسیرهایی که داده میشه خوب دقت کنید.
لینک به دیدگاه

عالی بود برادر میدونی این کارت چه رزومه ای واست میشه درآینده بزار یه مدت بگزره تو سرچ های اول گوگل آموزشت میآد بالا من یه چند تا پیشنهاد دارم اولا رو عکس های آموزش لینک انجمن و اسمت رو بزار چون کپی پیست هم بشه مطالبت زحمتت به اسونی کپی نشه

بعدها سفارش میتونی بگیری درخصوص تدریس خصوصی یا برگزاری کلاس برای آموزش ادامه بده با انگیزه بدون ثمره تخصصت و کمکت رو چند برابر میبری:a030:
:icon_gol:

ممنون از دوپینگ شما!!!!!
پیشنهادات شما رو حتماً اجرایی میکنم.
لینک به دیدگاه
serafina گفته است :

اینجوری که شما نوشتید ظاهراً اول باید پارتیشن بندی کنید بعد برید سراغ نصب ویندوز!!!! :w58:

نصب GIS، خصوصاً تنظیمات License مقداری دقت لازم داره.

اگه انجمن علاوه بر فضای مجازی، دارای فضای حقیقی هم بود راحت میتونستیم طی یک فراخوان از دوستان GIS کار دعوت کنیم سیستم هاشو بیارن تا حضوری براشون نصب کنیم.

علی ایحال شما زحمت بکشید قبل از اینکه لپ تاپتون قاطی کنه و بزنه همه برنامه ها رو پاک کنه، اگه خطایی داد، تصویرشو اینجا بذارین تا ببینم چه بلایی میشه سرش آورد.

از این ویدیوی آموزشی هم میتونید استفاده کنید.

لینک به دیدگاه

سلام. من با همین روشی که در تاپیک ارسال شده بود نصب کردم، خیلی راحت نصب شد فقط باید به مسیرهایی که داده میشه خوب دقت کنید.

فکر کنم شما رو باید به عنوان شاگرد اول کارگاه معرفی کنیم.:w16:

لینک به دیدگاه

ممنون بابت تاپیک مفید و کاربردیتون:icon_gol:

من یکسری فایل و تمرین مرتبط با بحث های مطرح شده در تاپیک دارم، در صورت لزوم و نیاز بفرمایید تا در اختیار دوستان قرار بدم:a030:

لینک به دیدگاه

ممنون بابت تاپیک مفید و کاربردیتون:icon_gol:

من یکسری فایل و تمرین مرتبط با بحث های مطرح شده در تاپیک دارم، در صورت لزوم و نیاز بفرمایید تا در اختیار دوستان قرار بدم:a030:

بنده به شدت استقبال میکنم از این موضوع

منتها اگه لطف کنید و فایل ها رو در اختیار من بذارید تا متناسب با یحث ارائه شده تمرین ها رو در اختیار بچه ها بذارم، ممنون میشم.
البته اگه بتونید مسئولیت کارهای تمرینی کارگاه رو خودتون به عهده بگیرید که دیگه خیلی خوش به حال من میشه :hapydancsmil:
لینک به دیدگاه

بنده به شدت استقبال میکنم از این موضوع

منتها اگه لطف کنید و فایل ها رو در اختیار من بذارید تا متناسب با یحث ارائه شده تمرین ها رو در اختیار بچه ها بذارم، ممنون میشم.
البته اگه بتونید مسئولیت کارهای تمرینی کارگاه رو خودتون به عهده بگیرید که دیگه خیلی خوش به حال من میشه :hapydancsmil:

در اولین فرصت فایل کمکی تمرینهارو براتون ارسال میکنم، اگه کمکی از دستم بربیاد دریغ نمیکنم و خوشحال میشم:icon_gol:
لینک به دیدگاه

ضمن تشکر از آقای سجاد رسولی بابت آموزش خیلی خوبی که شروع کردن :icon_gol:
یه جایزه ویژه واسه فعالترین اعضا تو این دوره آموزشی و بهترین کسایی که تمرینا رو انجام میدن (از یک تا سه نفر بستگی به تعداد نفرات داره) در نظر گرفتم :ws3:

پکیج کامل ArcGIS فعلاً شامل نسخه 10.2 خود نرم افزار، فیلم ها و PDF های آموزشی و اکستنش ها و ابزارها و نرم افزارهای جانبی که در حال تکمیل شدن هم هستش :a030:

انتخاب نفر یا نفرات برتر هم با آقا سجاد و خودم هست و اگر نفر سومی هم برای کمک تو زمینه کارهای تمرینی کارگاه همکاری کنن، با ما سه نفر.

لینک به دیدگاه

مرسی بابت آموزش من دانشگاه gis پاس کردم ولی الان یادم رفته،،،،امکانش هست آموزش چن جلسه رو بصورت pdfقرار بدین؟

در نظر دارم پس از پایان هر کارگاه، pdf مطالب ارائه شده در آن کارگاه رو در اختیار دوستان قرار بدم.

تا انتهای کارگاه شماره 1 چیزی باقی نمونده

اندکی صبر.....

لینک به دیدگاه

در نظر دارم پس از پایان هر کارگاه، pdf مطالب ارائه شده در آن کارگاه رو در اختیار دوستان قرار بدم.

تا انتهای کارگاه شماره 1 چیزی باقی نمونده

اندکی صبر.....

چمش:a030:
لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

در صورتی که با خطای لایسنس در زمان اجرای نرم افزار ArcMap مواجه شدید، به روش زیر لایسنس را راه اندازی نمایید.

1. برنامه ArcGIS License Server Administrator را اجرا نمایید. (در ویندوز 7 وارد start شده و از پوشه ArcGIS این برنامه را اجرا کنید.)

2. بر روی Start کلیک کنید.

fricxozu8m0ajkogzabh.jpg

3. پس از چند ثانیه قسمت License Server Statuts می بایست عبارت Running را نمایش دهد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...