رفتن به مطلب

تاپیک بررسی مشکلات و ارائه پیشنهادات دوره آموزشی gis

Sajad.Rasoli

چه نسخه ای از نرم افزار ArcGIS را استفاده میکنید؟  

22 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. چه نسخه ای از نرم افزار ArcGIS را استفاده میکنید؟

• 5
    • 17

ارسال های توصیه شده

سلام آیا امکانش هست این کارگاه آموزشی جی آی اس دوباره برگزار بشه واسه این تابستون؟:w16:

سلام

مطالب آموزشی ارائه شده در این کارگاه مطابق با آخرین نسخه از نرم افزار ArcGIS می باشد.

با توجه به اینکه مطالب آموزشی تغییری نکرده است پس لزومی به برگزاری مجدد کارگاه نمی باشد.

از کارگاه شماره 1، آموزش را شروع کنید و ابهامی اگر پیش آمد در اینجا مطرح کنید تا بنده و سایر کارشناسان بزرگوار در حد دانش و سوادمان برطرف کننده آن باشیم.

موفق باشید

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 91
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام

مطالب آموزشی ارائه شده در این کارگاه مطابق با آخرین نسخه از نرم افزار ArcGIS می باشد.

با توجه به اینکه مطالب آموزشی تغییری نکرده است پس لزومی به برگزاری مجدد کارگاه نمی باشد.

از کارگاه شماره 1، آموزش را شروع کنید و ابهامی اگر پیش آمد در اینجا مطرح کنید تا بنده و سایر کارشناسان بزرگوار در حد دانش و سوادمان برطرف کننده آن باشیم.

موفق باشید

سلام تشکر منظورم ادامه این کارگاه و آموزش مطالب جدید بود نه مجددا همین کارگاه
لینک به دیدگاه

سلام تشکر منظورم ادامه این کارگاه و آموزش مطالب جدید بود نه مجددا همین کارگاه

به امید خدا مطالب این کارگاه ادامه پیدا خواهد کرد. البته پیگیری دوستان شهرساز گرامی نیز منجر به افزایش روحیه و انگیزه برای ارائه مطالب خواهد شد.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سلام,ممنون بابت زحمات شما
من نسخه 10.3رو دارم اما برای کارگاه یک شما به مشکل خوردم,همون اولین کار که گفته شده:
هدف شماره 1: فراخوانی یک سند

1. پس از اجرای نرم افزار ArcMap، در پنجره Getting Started بر روی Browse for more کلیک کنید.
این قسمت برای من اصلا گزینه ای نداره داخل browse که اجرا کنم,راهنمایی کنین ممنون میشم

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

سلام,ممنون بابت زحمات شما

من نسخه 10.3رو دارم اما برای کارگاه یک شما به مشکل خوردم,همون اولین کار که گفته شده:
هدف شماره 1: فراخوانی یک سند

1. پس از اجرای نرم افزار ArcMap، در پنجره Getting Started بر روی Browse for more کلیک کنید.
این قسمت برای من اصلا گزینه ای نداره داخل browse که اجرا کنم,راهنمایی کنین ممنون میشم

سلام
شما میتونید با استفاده از دکمه Open که در نوار ابزار استاندارد قرار گرفته و یا با فشردن همزمان کلیدهای Ctrl+O نیز فایل مورد نظر را فراخوانی کنید. همچنین از منوی File گزینه Open را نیز در اختیار دارید. همانطور که ملاحظه می کنید راههای رسیدن به خدا زیاد است.
اگه از پنجره Getting Started هم بتونید یه عکس بگیرید و بفرستید، زمینه بررسی مشکل شما فراهم خواهد شد.
موفق باشید
لینک به دیدگاه
  • 11 ماه بعد...

درود دوستان

راستش برای آزمون gis مربوط به برق هم هست آزمونی دارم یکی دوهفته دیگه

میخواستم بدونم مباحث عمومی و چیزی که ازش سوال بیاد فرقی نداره؟یعنی کلی هست و ربطی به برق نداره؟

چون از کسایی که مدرک نقشه برداری و gis داشتن هم مدارک میگرفتن فقط برق نبود :ws38:

لینک به دیدگاه

درود دوستان

راستش برای آزمون gis مربوط به برق هم هست آزمونی دارم یکی دوهفته دیگه
میخواستم بدونم مباحث عمومی و چیزی که ازش سوال بیاد فرقی نداره؟یعنی کلی هست و ربطی به برق نداره؟
چون از کسایی که مدرک نقشه برداری و gis داشتن هم مدارک میگرفتن فقط برق نبود :ws38:

چه آزمونی؟ :ws52:
اگه به اسم آزمون gis یا کاربرد gis تو مهندسی برقه، مباحث کلی درباره کار با نرم افزاره و معمولا ارتباطی با مهندسی برق نداره.
لینک به دیدگاه

چه آزمونی؟

:ws52:
اگه به اسم آزمون gis یا کاربرد gis تو مهندسی برقه، مباحث کلی درباره کار با نرم افزاره و معمولا ارتباطی با مهندسی برق نداره.

مربوط به برقه، فرض یجا خطایی تو شبکه رخ میده قبل اعزام اکیپ اطلاعات رو از کارشناس gis میگیرن براط کاهش اسیب های جانی و سرعت پیداکردن محل خطا و....
حالا موندم چه سوالایی ازش میدن درباره نرم افزار یا یه سری اطلاعات عمومی کلا یه فایلی چیزی درباره اش میخوام که بتونم تستاشو بزنم
لینک به دیدگاه

مربوط به برقه، فرض یجا خطایی تو شبکه رخ میده قبل اعزام اکیپ اطلاعات رو از کارشناس gis میگیرن براط کاهش اسیب های جانی و سرعت پیداکردن محل خطا و....

حالا موندم چه سوالایی ازش میدن درباره نرم افزار یا یه سری اطلاعات عمومی کلا یه فایلی چیزی درباره اش میخوام که بتونم تستاشو بزنم

نمیدونم هدف آزمون چیه؟ واسه گرفتن مدرکه، استخدامه یا ...
اگه استخدام باشه، احتمالا سوالای برقی هم پرسیده بشه :ws38:
کلا نرم افزار، تئوری جالب نیست.
اما مثلا واسه نرم افزار می پرسم، فلان کار با چه ابزاری انجام میشه. نمیدونم سوال تئوری از نرم افزار چی میخواد باشه :ws52:
لینک به دیدگاه
  • 5 هفته بعد...

اقای رسولی، اموزش رو قصد ندارید ادامه بدید؟ما مشتاق هستیم برای ادامه .....

منم برای ادامه مشتاقم...
باید آموزش رو تو برنامه روزانه ام جا بدم.
البته مشتاقین بنده رو به این سمت هدایت میکنن.

لینک به دیدگاه

منم برای ادامه مشتاقم...

باید آموزش رو تو برنامه روزانه ام جا بدم.
البته مشتاقین بنده رو به این سمت هدایت میکنن.

سپاس، من از الان حاضری میزنیم. قول میدم یه شاگرد هم بیارم با خودم :hi5:
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...