رفتن به مطلب

تصاویری زیبا از عروسی عشایر قشقایی

Mahnaazz

ارسال های توصیه شده

نه رنگ شادش خیلی خوب نمیشه کلا اکثرا همه مشکی می پوشن ولی از این چیزای براق روش دوختن ولی مسن ها از این چیزای براق ندارن

البته صورتی یک دستش هم خیلی خوبه کلا اگر یک دست و توری باشه خیلی خوب میشه ولی این لباس آدمای تو این کلیپی که گذاشتم خیلی داغونه ترکیب رنگشون:whistle:

دانلودش میکنم:a030:

لینک به دیدگاه
ولی دمشون گرم چه بی دردسر وساده عروسی می کنن شهریها بایدیادبگیرن.

البته دیگه بیشتر از ده سال هست این نوع عروسی ها منقرض شدن:whistle:

بعد هزینه ی این نوع عروسی ها هم کم نبود:whistle:

لینک به دیدگاه
البته دیگه بیشتر از ده سال هست این نوع عروسی ها منقرض شدن:whistle:

بعد هزینه ی این نوع عروسی ها هم کم نبود:whistle:

ای بابایه بارشدیه چیزی بگم کسی نزنه توپرم.:banel_smiley_4:

حالابچه یه چیزی گفت شما جدی نگیر :ws3:

لینک به دیدگاه
بختیاری و قشقایی تا حدود زیادی لباساشون شبیه همه اما لرستان یکم ساده تر هستن:ws37:

بختیاری ها پیراهناشون تا حدی همین شکله.اما یه کلاه دارن که روش سنگدوزیه بهش میگن لچک و یه شال بلند حریر.حدودا سه متری هست پوشیدنش هم یکم سخته بهش میگن مٍینا :w16:

من عکس با لباس بختیاری دارم آرام گلی بعدا نشونت میدم:a030:

مرسی از اطلاعاتت سحری

کلاس چهارم ابتدایی بودم تو یه عروسی در اهواز خانواده عروس بختیاری بودند من اینقدر از لباساشون خوشم اومده بود که چند وقت بعدش همون عروس که اومد خونه مون یه دست لباس برام کادو اورده بود اینقده قشنگ بود ولی خیلی سنگین هم بود نمیتونستم راحت باش راه برم:hanghead:

ای جااااانم بدو بیا نشونم بده سحررررری:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
مرسی از اطلاعاتت سحری

کلاس چهارم ابتدایی بودم تو یه عروسی در اهواز خانواده عروس بختیاری بودند من اینقدر از لباساشون خوشم اومده بود که چند وقت بعدش همون عروس که اومد خونه مون یه دست لباس برام کادو اورده بود اینقده قشنگ بود ولی خیلی سنگین هم بود نمیتونستم راحت باش راه برم:hanghead:

ای جااااانم بدو بیا نشونم بده سحررررری:hapydancsmil:

دامنشون 7 تا چین میخوره.واسه همین سنگینه.سنگ یا پولک کاری شده هم هستن دیگه سنگین تر میشه.

البته قبلا 7 تا چین روی هم داشت الان 3 تایی میدوزند.وبی بازهم سنگینه .

باوشهههههه:ws3:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...