رفتن به مطلب

شیوه های زیبایی در علم زیبایی و تخصصی پزشکی

ارسال های توصیه شده

دوستان نواندیش این بخش جدید رو به تالار پزشکی اضافه کردیم تا بیشتر بتونیم با متدهای جدید

علم پزشکی اشنا شویم:a030:

چیزی که در تمام دنیا قابل توجه است زیبایی و ظاهر اراسته می باشد نمیشود گفت فقط خانومها به این امر توجه دارند چرا که اقایون هم علاوه بر توجه کردن به زیبایی خانومها خودشان نیز گاهی قصد سبقت از خانوما رو هم دارن حالا از میزان نسبیت بگذریم به هر حال این صنعت زیبایی رواج داشته و دارد

حال گاها مشتریان و علاقمندان صنعت ارایش مشتریان پر پا قرص بیزنسی هستند و گاه جلو تیغ جراحی زیبایی و.......و اکنون متد های نوین پزشکی راه را اسانتر و کم خطرتر و شاید کم هزینه تر برای علاقمندان هموارتر کردند.شما از کدام گروهید؟

اگر دوستان لطف کنند و در مورد مصارف مواد ارایشی :بیزنسی، جراحی ، لیزر ، بوتاکس با ما همگام شوند .:icon_gol:

لینک به دیدگاه

جسارتاً خانوم دکتر شما خودتون هم در زمینه عمل های زیبایی و استفاده از مواد آرایشی نظر شخصیتون رو بگین.:a030:

در مورد خود من.

خب یه حس بدی همیشه داشتم نسبت به عمل هایی زیبایی که نباید این اتفقات بیوفته و زیبایی مصنوعی هستش و اصالت نداره و ...

ولی به نظرم اگر منطقی باشه، به افزایش اعتماد به نفس فرد تو جامعه کمک کنه و به پیشرفت اون شخص کمک کنه من منطقم میگه خوبه خب.:icon_gol:

لینک به دیدگاه

ممنون از آرام عزیز:icon_gol:

من خودم یه مدت دلم میخواست گونه بزارم ( البه هنوزم میخواد :| ) ولی مامانم میگه همینطوری بهتری و .... ( همون جریان قربون دست و پای بلوریت خاله سوسکه :| )

تا اینکه یه اتفاقی افتاد و گونه سمت چپم یکم متورم شد انقد تغییر کردم :ws3: خیلی خوب بود:ws3:

به مامانم گفتم دیدی اگه گونه بزارم چقد خوبه :hanghead:

لینک به دیدگاه

سلام...تاپیک خیلی خوبیه....

نمیدونم ماه عسل دیدید یا نه که یه قسمتش همین بحث رو داشتن....

اگه ندید حتما سایتش برید نگاه کنید خانومی که چه بلا اومده بود سرش...

خواهرمنم 2ساله مدام با مادرم حرف میزد که من میخوام بینیم رو عمل کنم...تا راضی شدن مادر 1سالی کشید که رفتن پیش متخصص بعداز هزاران تحقیق..دکترم گفت تا قبل 18بینی نباید عمل بشه چون رشد میکنه...قراربود مرداد بره عمل که با دیدن ماه عسل کلا کنسل کرد همه چی رو...

هیچکس باور نمیکرد...

این جراحی ها بعضی جا بخدا انقدر بدرد میخوره که یه انسانی که مثلا اسید پاشیده رو صورتش رو دوباره اون زیبایی قبل به دست میاره...

ولی بعضی جاها فقط تفریح و سرگرمی متاسفانه...یکی مثل دخترعمم 4بار عمل بینی کرد که به هیچ وجه دیگه مثل قبل نمیشه حتی هیچ کرمی رو پوست بینی نمیخوابه و هزاران درد دیگه که الان پشیمونش کرده....

نمیدونم واقعا چی بگم به طرز تفکر آدمایی که فقط از رو کسی تقلید میکنن و خودشون رو بازیچه مد و کلاس گذاشتن کردن...

لینک به دیدگاه
جسارتاً خانوم دکتر شما خودتون هم در زمینه عمل های زیبایی و استفاده از مواد آرایشی نظر شخصیتون رو بگین.:a030:

در مورد خود من.

خب یه حس بدی همیشه داشتم نسبت به عمل هایی زیبایی که نباید این اتفقات بیوفته و زیبایی مصنوعی هستش و اصالت نداره و ...

ولی به نظرم اگر منطقی باشه، به افزایش اعتماد به نفس فرد تو جامعه کمک کنه و به پیشرفت اون شخص کمک کنه من منطقم میگه خوبه خب.:icon_gol:

مرسی از حضورتون مهندس:icon_gol:

خب زیبایی در واقع یه حس لذت بخشیه که هر کسی رو به خودش جلب میکند خود شما بعنوان به مهندس در کارتون نهایت تلاشتون علاوه بر استانداردها اجرا کردن و ارائه دادن ایده های نوین ، سبک جدیدو.....که همه در راستای زیبایی ساختمان و جلب متقاضیان و مشتریان میباشد و یا باغچه خونه تون توجه شما بیشتر به گلهای زیبا و جوان هست و از دیدنش لذت میبری حس ارامش بهت دست میده درست زیبایی انسان نیز هم برای خودش هم برای همنوعاش در حقیقت لذت بخشه.شخصا زیاد طرفدار عملهای زیبایی نیستم شاید به این دلیل حس نکردم نیازی داشته باشم اما با این متد جدید موافقم خیلی کم خطر و زیباتر مهمتر کم هزینه بودنش هست که خودم کاملا موافقم و خوشبختانه علم پزشکی روز به روز موفقیتهایی رو جهت جوان سازی و رضایت عموم متقاضیان بدست اورده و تا حدودی توانسته جلو سودجویان و دلالان محصولات تقلبی و مضر را هم بگیرد .

لینک به دیدگاه
ممنون از آرام عزیز:icon_gol:

من خودم یه مدت دلم میخواست گونه بزارم ( البه هنوزم میخواد :| ) ولی مامانم میگه همینطوری بهتری و .... ( همون جریان قربون دست و پای بلوریت خاله سوسکه :| )

تا اینکه یه اتفاقی افتاد و گونه سمت چپم یکم متورم شد انقد تغییر کردم :ws3: خیلی خوب بود:ws3:

به مامانم گفتم دیدی اگه گونه بزارم چقد خوبه :hanghead:

خواهش میکنم مینای نازنینم و مرسی از حضورت:icon_gol:

چقدرم عالی...مهم اینه خودت حس کنی فرضا با گونه انداختن زیباتر میشوی اما خب شما الان خیلی جوانی و در حقیقت بهترین سنی که میشود با هرینه کمتر و دوز کمتر گونه بذاری چرا که بعد از 32 تا 35 سالگی خواسته ناخواسته صورت افتاده میشود زیر چشمها بتدریج گود میشوند و گونه ها افتاده بالای لبها شل شده و فرورفتگی پیدا میکنند که در ان زمان پزشک مجبور است با دوز بالا شروع کند و در واقع بسیار پر هزینه تر خواهد بود گذشته از اون افسرده بودن فرد بخاطر از دست دادن تدریجی زیباییش .

خیلی هم عالی میشه دوستان در مورد میزان هزینه ها در هر مورد از روش های زیبایی هم صحبت کنند.

نکته مهم حتما با پزشک متخصص در ارتباط باشید رستیلان، تزریق ژل وبوتاکس حتما زیر نظر پزشک باید باشد.

لینک به دیدگاه
سلام...تاپیک خیلی خوبیه....

نمیدونم ماه عسل دیدید یا نه که یه قسمتش همین بحث رو داشتن....

اگه ندید حتما سایتش برید نگاه کنید خانومی که چه بلا اومده بود سرش...

خواهرمنم 2ساله مدام با مادرم حرف میزد که من میخوام بینیم رو عمل کنم...تا راضی شدن مادر 1سالی کشید که رفتن پیش متخصص بعداز هزاران تحقیق..دکترم گفت تا قبل 18بینی نباید عمل بشه چون رشد میکنه...قراربود مرداد بره عمل که با دیدن ماه عسل کلا کنسل کرد همه چی رو...

هیچکس باور نمیکرد...

این جراحی ها بعضی جا بخدا انقدر بدرد میخوره که یه انسانی که مثلا اسید پاشیده رو صورتش رو دوباره اون زیبایی قبل به دست میاره...

ولی بعضی جاها فقط تفریح و سرگرمی متاسفانه...یکی مثل دخترعمم 4بار عمل بینی کرد که به هیچ وجه دیگه مثل قبل نمیشه حتی هیچ کرمی رو پوست بینی نمیخوابه و هزاران درد دیگه که الان پشیمونش کرده....

نمیدونم واقعا چی بگم به طرز تفکر آدمایی که فقط از رو کسی تقلید میکنن و خودشون رو بازیچه مد و کلاس گذاشتن کردن...

مرسی عزیزم از حضور و نظرت:icon_gol:

نه گلم من برنامه های ایران رو نمیبینم اما در مورد عمل زیبایی بستگی داره که ایا واقعا به یه پزشک متخصص معتبر زیبایی مراجعه میشود یا نه؟ طبق امار ایران درصد عملهای زیبایش از بیشتر کشورهای اروپایی و اسیایی بیشتره به هر حال پزشکان ماهری رو اطلاع دارم که کارشون فوق العاده ست در ایران . به هر حال هر فردی نظری داره و قابل احترام قطعا مواردی هم پیدا خواهند شد که موفقیت امیز نبودن.روشهای نوین راه رو هموارتر کرده همون درصد خطر پایینتر اومده بیمارانی هستند که از بوتاکس حتی برای درمان میگرنشون استفاده میکنند که علاوه بر زیبایی و از بین رفتن چین و چروکها کمک به بهبود میگرنشانم میکند.

در مورد خواهرتون هم گویا زیر بیست سال هستند که دقیقا بالای بیست سال میتونند عمل زیبایی رو داشته باشند:icon_gol:

درسته عزیزم خب مدگرایی هم قطعا بی تاثیر نیست ولی نکته اصلی اینه زیبایی و جوانی جاودانی نیست اما میشود جلو پیری زود رس رو گرفت امیدوار بود و شاداب ...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...