رفتن به مطلب

خندوانه یا ماه عسل؟

کدوم برنامه رو بیشتر می پسندین؟  

22 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. کدوم برنامه رو بیشتر می پسندین؟

• 13
    • 9

ارسال های توصیه شده

انتخاب خود من هم خنداونه هستش به خاطر هدفی که داره. مشکل شدید کمبود خنده مردم و جا انداختن فرهنگ خنده به لب داشتنه، و اینکه سعی کرده تنوع هایی رو تو برنامه هاش داشته باشه و یه روند ثابت و روتین رو تو این یه سال پیش نرفته، خودش به نظرم یه مزیته. ولی از نظر تأثیرگذاری به نظرم اون تأثیری که باید بذاره رو نذاشته. نمیدونم شاید چنین چیزی تأثیرش زمانبر باشه. ولی تا حالا اینطور نبوده.

کسی نگفت ازشون تعریف کن :ws3: بچه های دیگه هم نقد کردن. ولی توهین به شخصیت طرف نکردن. :icon_pf (34):

یعنی چی با اون مجری مسخرش و اینا :banel_smiley_4: قرار نیست به کسی بر بخوره. فردیه که شخصیت حقیقی خودش رو داره و اخلاق حکم میکنه که توهینی نباشه. این قضیه هم با رک بودن و اینا خیلی فرق داره.

در مورد هیچ کدام هم تو پست اول گفتم که که گزینه هیچ کدوم یا هر دو مورد رو نذاشتم که مقایسه این دو باشه. یعنی میتونه انتخاب بین بد و بدتر باشه یا خوب و خوبتر :ws3:

شمادرست میگی شایدمن توقعم زیاداست !

خب اینم شایدعادت بدمن است که فکرمیکن طرف رانادان حساب کردن توهین نیست.

توهین چیست ؟توهین فقط این است که من یه حرفی بزنم وچون به یکی برمی خورداسم این توهین باشد.نه جوردیگرهم هست اینکه فردی رابدون عقل ودرک تصورکردن واینکه قدرت تحلیل نداشته باشد.

من به شخصیت هردوفرداحترام می زارم وبا هیچکدامشان بدنیستم حتی رامبدجوان رادوست دارم چون یکسری ازفیلمهای ازاودیدم که خاطه هست برای من مثل خانه سبزولی این دلیل نمی شه هرکاری که ایشون می کندخوب باشدولی به خودمم احترام میگذارم .

راستی مگردرحاشیه نگفتندماه رمضان پخش می شود(اگراشتباه می کنم ببخشید)

چرابه مهران مدیری اینارانگفتم ونمیگم چون حدفش درعین حالی که مشکلات رامیگه خنده واقعی هم چاشنیش می کند(طنزانتقادی)

اتفاقابایدبه این افرادبربخوردبدونندهمه برنامه هاخوب نیست بایدیک برنامه که درست میشه بافکرباشه باترس باشه چون خودشون بدونندکسانی هستندکه بهشون میگن و....

تاکی مابایدبین بدترانتخاب بدکنیم یعنی مانمی توانیم کارخوب انجام دهیم خوب حالایه صداوسیمایی بوگیرمیداداین جمله آخرتونهم یجورمتلک بود!

خب ماالان پایتخت هم داریم چقدرموفق هستند.قبلا ،پاورچین ،برره یا حالا درحاشیه برای بعضی هاتوهین است، ولی این توهینهاکه برای بعضی آقایون توهینه حقیقت جامعه است.که من وشمابایدباآن سروکله بزنیم.خیلی حرف زدم:w16:

لینک به دیدگاه

هر دو خوبن و هدفشون خوبه اما ماه عسلو انتخاب کردم چون اگه هردو همزمان پخش بشن ماه عسلو میبینم

رامبد جوان یه هنرپیشس و با اینکه میدونم لبخند خودش و حضار برنامه مصنوعی هست اما با مهموناش و جناب خان کلی میخندم..تنها بخشی که دوس ندارم بخش اهنگ چیکو چیکو:84eb3ampc0vsywihe0iو نفس عمیق و خندیدن حضار هست که با اینکه مصنوعیه اما انرژی اون شادی به برنامه منتقل میشه

تازشم خودمم ثبت نام کردم برم:)

در مورد احسان علیخانی هم لازم به ذکره بگم که ایشون یه مجری قوی هستش که خیلی زود محبوب شد و اصلا درک نمیکنم چرا بیشتر اقایون نسبت بهش گارد میگیرن..خیلی وقتم هست برنامش گریه نداره و پند آموزه

مثل مهمون دیروز که اسمش محمد بود.مثل اقاجون که مشهدی بود و یه مرد فوق العاده بود..

لینک به دیدگاه

سلام...

من به چند دلیل به ماه عسل رای میدم...اول از همه اینکه شبکه نسیم رو هر کاری کردم نتونستم رو دستگاه خانه تنظیم کنم و خندوانه رو بصورت پراکنده در شبکه های استانی میبینم..ولی جناب خان خیلی باحاله:ws3:

ماه عسل هم امسال اولین سالی هست که همراهش جلو میام و سعی میکنم اکثر برنامه هاش رو ببینم..این هم به دلیل پیغام هایی که به دلیل برنامه شب اولش پخش شد کنجکاو شدم از قسمت دوم ببینم..وگرنه شب اول ماه رمضون سمتش هم نرفتم....اما الان تقریبا هر شب میبینم به چند دلیل:

دلیل اول، مهمانانش افرادی عادی هستند که توانستن در یک زمینه متفاوت نگاه کنن

دوم، به مخاطب این شجاعت رو میده که بیاد و خودش را آنگونه که هست معرفی کنه و بعد دوباره به جامعه برگرده...مشکلی که الان در جامعه پیدا کردیم، خود سانسوری هست.

سوم، امسال بر خلاف سال های دیگه داره به مخاطب امید میده ،مهمانانش سختی و مشکلات داشتن اما مقاوم ایستادن و تلاش کردن و موفق شدن

چهارم، گاهی اوقات تضادها رو زیبا به نمایش میزاره.نمونش برنامه ای که به دلیلش توبیخ شد، خیلی نکات ریز داشت. مهندس کامیپوتر بود مانکن شده بود، شغل های کاذب..چرا جوانها باید رو به شغل های کاذب بیارن...کسی نباید یک تلنگر در این زمینه بزنه؟اون خانم که دعوت شده بود، بخشی از جامعه بود.مگر جامعه متعلق به یک قشر خاص هست؟ اون خانم هم ایرانی هست و باید همدیگر رو تحمل کنیم...که متاسفانه نشان داد ما هنوز ظرفیت تحمل تفاوت رو نداریم. اما این شغل تو جامعه هست و مردم هم بابتش هزینه پرداخت میکنند.

در کنار این ها رفتار مجری در برنامه بچه های بهزیستی و نوع شوخیش زشت بود، اما انسان است و نباید بدلیل رفتار خطای او کل برنامه رو زیر سوال بود.

لینک به دیدگاه
شمادرست میگی شایدمن توقعم زیاداست !

خب اینم شایدعادت بدمن است که فکرمیکن طرف رانادان حساب کردن توهین نیست.

توهین چیست ؟توهین فقط این است که من یه حرفی بزنم وچون به یکی برمی خورداسم این توهین باشد.نه جوردیگرهم هست اینکه فردی رابدون عقل ودرک تصورکردن واینکه قدرت تحلیل نداشته باشد.

من به شخصیت هردوفرداحترام می زارم وبا هیچکدامشان بدنیستم حتی رامبدجوان رادوست دارم چون یکسری ازفیلمهای ازاودیدم که خاطه هست برای من مثل خانه سبزولی این دلیل نمی شه هرکاری که ایشون می کندخوب باشدولی به خودمم احترام میگذارم .

راستی مگردرحاشیه نگفتندماه رمضان پخش می شود(اگراشتباه می کنم ببخشید)

چرابه مهران مدیری اینارانگفتم ونمیگم چون حدفش درعین حالی که مشکلات رامیگه خنده واقعی هم چاشنیش می کند(طنزانتقادی)

اتفاقابایدبه این افرادبربخوردبدونندهمه برنامه هاخوب نیست بایدیک برنامه که درست میشه بافکرباشه باترس باشه چون خودشون بدونندکسانی هستندکه بهشون میگن و....

تاکی مابایدبین بدترانتخاب بدکنیم یعنی مانمی توانیم کارخوب انجام دهیم خوب حالایه صداوسیمایی بوگیرمیداداین جمله آخرتونهم یجورمتلک بود!

خب ماالان پایتخت هم داریم چقدرموفق هستند.قبلا ،پاورچین ،برره یا حالا درحاشیه برای بعضی هاتوهین است، ولی این توهینهاکه برای بعضی آقایون توهینه حقیقت جامعه است.که من وشمابایدباآن سروکله بزنیم.خیلی حرف زدم:w16:

منم باهات موافقم مخصوصا چند خط اول

درسته که کار رامبد جوان درجه یک نیست ولی درجه 2 هست البته هر کس سلیقه اش فرق داره ولی من ازش لذت می برم البته قطعا نه به اندازه ی کار های درجه یک مهران مدیری بلکه شبیه کار های درجه 2 مدیری مثلا باغ مظفر و همین درحاشیه

البته رامبد جوان کارهای درجه یک زیادی داشته ولی متاسفانه این برنامه جزو کارهای درجه یکش نیست ولی باز با کمی تلاش میشه باهاش ارتباط برقرار کرد

البته ماه عسل اصلا درجه نداره بنجله:whistle:

لینک به دیدگاه

من ماه عسل رو دیدم

یکبار خندوانه رو دیدم زیاد خوشم نیومد مهمونش امیر نوری بود یه طوری بود برنامه به نظرم شاید هم من برنامه بدش رو دیدم

من ماه عسل رو میبینم به این دلیل که اولا واقعیت های زندگی رو میگه و بعد هم تجربیاتی که مهمون ها دارن بسیار عالی هست. نمونه اش برنامه دیروز رو دیدم. خیلیوقت ها شده تو رانندگی

سریع عصبی شدم حتی داد و بیداد و یک مورد هم پیاده شدم طرف رو بزنم امام پلیس بود جلومون رو گرفت.

وقتی این برنامه رو دیدم، حس کردم شاید همون بلا هم سر من میومد. من که از طرف مقابلم خبر نداشتم چیزی داره تو جیبش که بزنه یا نه.

دیشب به خودم قول دادم مخصوصا تو رانندگی کمی گذشت داشته باشم و سر چیزای مسخره و الکی اعصاب خودم رو خورد نکنم که شاید عمری پشیمانی داشته باشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...