رفتن به مطلب

کلاس کنکور رشته روانشناسی

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان عزیز. من مهندسی شهرسازی بودم. ولی هیچ علاقه ای به رشته ام ندارم و میخوام رشتمو عوض کنم برم روانشناسی بالینی. میشه دوستانی که درمورد کلاسهای کنکور ارشد تجربه یا اطلاعات دارند راهنماییم کنند و بگن کدوم کلاس بهتره؟ اگر هم قوانین تاپیک زدن رو رعایت نکردم یا تاپیک رو جای درستی نذاشتم خیلی خیلی معذرت میخوام. چون من زیاد تو انجمن نمیام

لینک به دیدگاه
سلام دوستان عزیز. من مهندسی شهرسازی بودم. ولی هیچ علاقه ای به رشته ام ندارم و میخوام رشتمو عوض کنم برم روانشناسی بالینی. میشه دوستانی که درمورد کلاسهای کنکور ارشد تجربه یا اطلاعات دارند راهنماییم کنند و بگن کدوم کلاس بهتره؟ اگر هم قوانین تاپیک زدن رو رعایت نکردم یا تاپیک رو جای درستی نذاشتم خیلی خیلی معذرت میخوام. چون من زیاد تو انجمن نمیام

سلام

من کلاس کنکور نرفتم و متاسفانه نمیتونم از این بابت راهنماییتون کنم ...

ولی از آزمون های آزمایشی و کتاب های مدرسان شریف استفاده کردم.

کتاب های مدرسان شریف با توجه به این که در عین خلاصه بودن ولی حاوی نکات مهم هست خیلی میتونه براتون کمک کننده باشه، اتفاقا چندتا از تستایی که تو کنکور اومده بود توی کتابای مدرسان شریف بود. بخصوص برای آمار و روش تحقیق فقط از کتاب مدرسان استفاده کنید کافیه ...

آزمون هاش هم خوب بود ... معیار نسبتا دقیقی از تراز احتمالی در کنکور رو به دست میده ...

تعریف کتاب های پوران پژوهش رو هم زیاد شنیدم ...

ولی خب متاسفانه امسال هممون یجورایی غافلگیر شدیم و از بخش هایی از کتاب های مرجع سوال طرح شده بود که زیاد در چشم نبودن ...

از اونجایی که این رویه در سالهای بعد هم ممکنه دنبال بشه سعی کنین در برنامه ریزیتون مطالعه کتب مرجع رو هم داشته باشین :icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...