رفتن به مطلب

تا حالا درخت خودتونو کاشتین؟

ارسال های توصیه شده

گیله مرد گفت : خدا قبول کند.

به دستانش نگاه کرد،

درختی کاشته بود ...

506141_sGGgDF1M.jpg

استادم میگفت وقتی به دنیا آمدم برای نشان سرسبزی و رشد و زنده بودنم درختی برایم کاشتن...

این درخت هم سن من است و برایم باارزش ترین هدیه است....

تا حالا درخت خودتونو کاشتین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 74
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من یه شب بو کاشتم دو سال پیش....شبا انگار بههمه جا عطر زدن.....اگه بتونم عکسشو میذارم ببینینhapydancsmil.gif

مرسی عزیزترینم من عاشقتم:4uboxsmiley:

لینک به دیدگاه
من سه تا کاشتم تا حالا یکیش خشکیده خرمالو بود و دوتاش یکیش جوونه و یکیش 10 سالی ازم کوچیکتر بود اونم خشکید و مرد:sigh:

مرسی که کاشتین...ولی سعی کنید برا پسر خوشگلتونم یکی بکارید و بهش یاد بدید این کارو انجام بده یه درخت غیر مثمر بکارید و مواظبش باشید رشد میکنه و شما لذت میبرید:icon_gol:

لینک به دیدگاه
6 سال پیش یه بید مجنون کاشتم ببینیش عاشقش میشی:hapydancsmil:

عاشقش شدم:girl_blush2::girl_blush2::girl_blush2::girl_blush2::girl_blush2::girl_blush2::girl_blush2::girl_blush2::girl_blush2:

لینک به دیدگاه

درخت ؟؟؟اوه تا دلتون بخواد ..

سه تا درخت توی خونه پدرم کاشتم که همزمان با دوران ازدواجم بود :ws3:برعکس میوه حاصل زندگی خودمون که خیلی شیرینه (بهار )میوه های این درختا ترشه ...:ws3:چون دوتا گوجه سبز یا همون آلوچه است ویه دونه هم آلبالو ...:w02:

اما تادلتون بخواد درخت کاشتم ...هم تو کرج ..هم تو رفسنجان ...:w16:

استارتر عزیز ...یمناخانوم باید یه جایزه ویزه برای من در نظر بگیریدااااااا ..گفته باشم ...:banel_smiley_4::ws3:

لینک به دیدگاه

منم هستم:mrsbeasley:خیلی بودندالبته همش درخت نبود (نگیداین فرق درخت وبوته رانمزارد) تااونجایی که یادمه رز،شمشاد،ترون،سیب ،اکالیپتوس،انگور(مال قبل ازمن)انواع پاپیتال،کدو،گوجه ،خیار،سرو،فکرکنم کاجم بودامین الدوله،ماهی،آهان الان یادم آمدولی اسمشوبلدنیستم یه گلای صورتی خشگلی داشت رنگش واندازش مثل گل محمدی ولی فشردگیش مثل کوکب ایناهمش تویه باغچه 10سانت در1متربودولی بعضیهاش الان نیست مثل این اکالیپتوس بی کتاب مثل زرافه قدکشیده بودچیزخیلی قشنگی بودمخصوصادرباد(راستی می دانیداگریک درخت اکالیپتوس درخانه باشدعلاوه برخاصیت طبی دافع پشه هم هست)

یه خاطره بگم توروبه خدا:ws21:

کدوکاشته بودم حالا دقیق یادم نیست شته زده بودپشه داشد بلخره آفت بودابتکاربخرج دادم گفتم بایم باپیف پاف امتحان کنم ببینم چی میشه ماهم زدیم ولی خشک شد گیاه بدبخت .

انگورم همینجوربابام مثلاتوقسمت فضای سبزشهراری تویکی ازتولیداتشه ماهم مزیت موادآهنوخونده بودیم جوگیرگفتیم یه زره برام بیارمنم ریختم توباغچه دهسانتی همه جاش قرمزشدفکرمی کنیدبعدچندروزچی شددرخته شدمثل لبومنم می خواستم کسی نفهمه مسخرم کنه مگراین درخت نامردگذاشت اینقدرقرمزشدتاهمه فهمیدند:icon_pf (34):درخت هم اینقدربی جنبه:icon_razz:

لینک به دیدگاه
منم هستم:mrsbeasley:خیلی بودندالبته همش درخت نبود (نگیداین فرق درخت وبوته رانمزارد) تااونجایی که یادمه رز،شمشاد،ترون،سیب ،اکالیپتوس،انگور(مال قبل ازمن)انواع پاپیتال،کدو،گوجه ،خیار،سرو،فکرکنم کاجم بودامین الدوله،ماهی،آهان الان یادم آمدولی اسمشوبلدنیستم یه گلای صورتی خشگلی داشت رنگش واندازش مثل گل محمدی ولی فشردگیش مثل کوکب ایناهمش تویه باغچه 10سانت در1متربودولی بعضیهاش الان نیست مثل این اکالیپتوس بی کتاب مثل زرافه قدکشیده بودچیزخیلی قشنگی بودمخصوصادرباد(راستی می دانیداگریک درخت اکالیپتوس درخانه باشدعلاوه برخاصیت طبی دافع پشه هم هست)

کدوکاشته بودم حالا دقیق یادم نیست شته زده بودپشه داشد بلخره آفت بودابتکاربخرج دادم گفتم بایم باپیف پاف امتحان کنم ببینم چی میشه ماهم زدیم ولی خشک شد گیاه بدبخت .

انگورم همینجوربابام مثلاتوقسمت فضای سبزشهراری تویکی ازتولیداتشه ماهم مزیت موادآهنوخونده بودیم جوگیرگفتیم یه زره برام بیارمنم ریختم توباغچه دهسانتی همه جاش قرمزشدفکرمی کنیدبعدچندروزچی شددرخته شدمثل لبومنم می خواستم کسی نفهمه مسخرم کنه مگراین درخت نامردگذاشت اینقدرقرمزشدتاهمه فهمیدند:icon_pf (34):درخت هم اینقدربی جنبه:icon_razz:

:w58::w58::w58::ws28::ws28::ws28:

لینک به دیدگاه

آغا این دکمه SPACE رو گذاشتن واسه فاصله انداختن بین کلمات

مرگ من فاصله بنداز چش و چالمون در میاد بفهمیم چیی گفتی:sad0:

چقد بگم بهت؟:w000:

لینک به دیدگاه
من هرچی گل طبیعی بلام میخلن..

زودی خشک میشه

من دوسشون دالم اونا منو دوس ندالن:hanghead:

اوا ،،،امکان نداره همه تولو دوست دالن مگه میشه مگه داریم،،،من باهاشون حلف میزنم،،تو عشق من و همه جنگلها هستی

لینک به دیدگاه
آغا این دکمه SPACE رو گذاشتن واسه فاصله انداختن بین کلمات

مرگ من فاصله بنداز چش و چالمون در میاد بفهمیم چیی گفتی:sad0:

چقد بگم بهت؟:w000:

سوده دنیار و ول کن تو عشق منی بخدا:w02:

لینک به دیدگاه
اوا ،،،امکان نداره همه تولو دوست دالن مگه میشه مگه داریم،،،من باهاشون حلف میزنم،،تو عشق من و همه جنگلها هستی

چند وقت پیشا یکی بلام یه کاکتوس خوشگل تو گلدون صولتی قچنگ قچینگ بلام خلیده بود

گفت هفته ای یه بار آب بده بهش

من شنبه هرهفته بهش آب میدادم...کلی هم قربون صدقش میرفتم

سه هفته بعد همه برگاش ریخت..خشک چُد:sigh:

لینک به دیدگاه
تو خودشو عصبی نتون بلا مسابقه اطلاعات عمومی خوب؟؟؟

ناناحن میشم عصبی میچی:sigh:

نه عزیزم پارتی ندارم مدیر نیستم آدم حساب نمیکنن بیان بپرسن چی شده بعد حکم بدن،،منم خدایی دالم که خیلی دوسم دالم،،سوده خوشگل دالم نالاحت نمیشم ولی دلم میشکنه:sad0:

لینک به دیدگاه
چند وقت پیشا یکی بلام یه کاکتوس خوشگل تو گلدون صولتی قچنگ قچینگ بلام خلیده بود

گفت هفته ای یه بار آب بده بهش

من شنبه هرهفته بهش آب میدادم...کلی هم قربون صدقش میرفتم

سه هفته بعد همه برگاش ریخت..خشک چُد:sigh:

در مورد قسمت اول یه چیزی بهت میگم تو تلگرام در مورد قسمت دوم خودم یه درخت خوشگیل مثه خودت ماه میکارم میزارم تو گلدون میارم برات نماده سوده خوشگیلم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...