رفتن به مطلب

تربیت فرزندخوب ،تربیت فرزندپلنگ

ارسال های توصیه شده

بزاریدحداقل اینجابگم ،اصلابزاریدیه اعترافی کنم من بااین سنم مثلامردم:icon_razz: ازیه بچه میترسم راست میگم شوخی نمی کنم بعضی وقتهامیفهمم خونه است می خواهم بمیرم نرم خونه پدرمودرمیاره اگه یذره بهش بخندم خب چی میترسم نمی دونیدچه جونوریه..وای وای وای یه بازنزدیک بودبزنمش باباشم که برادرم باشه بی خیال بی خیال یه بارهم به پدرمادرش گفتم اگه من بودم می کردمش توی گونی می بستمش زیرسقف یاازپنجره می نداختمش پایین.جالبه بدانیددایم هم اینجوریه بچش گریه می کردگذاشتش درخونه !خیرسرش می خوادعقده ای بارنیاد.خب بارنیادمن چه گناهی دارم.:4564:

آخه اینقدرلوس،درسته به بچه هیچی نگی؟

تربیت بچه چگونه است؟

چگونه بایدبابچه رفتارکنی؟

برای عقده ای بارنیامدن بایدچکارکرد؟

لینک به دیدگاه

بچه باید کودک درونش له بشه تا لوس نشه :ws3:

شما بعنوان عمو ادبش کن بزن تو برجکش تا حرف میزنه :vahidrk: من کودک واسه خواهرزاده هام نذاشتم بمونه تازه خیلیم دوستم دارن :w02:

لینک به دیدگاه
بچه باید کودک درونش له بشه تا لوس نشه :ws3:

شما بعنوان عمو ادبش کن بزن تو برجکش تا حرف میزنه :vahidrk: من کودک واسه خواهرزاده هام نذاشتم بمونه تازه خیلیم دوستم دارن :w02:

خوب گفتی کودک درون الکی باب کردن یه چیزدیگه هم هست دیدی میگن بچمون پیش فعاله چراقدیمیهاپیش فعال نداشتن چون مجبوربودندتاشب کارکنندشبم که می شدبیهوش بودند

لینک به دیدگاه
خوب گفتی کودک درون الکی باب کردن یه چیزدیگه هم هست دیدی میگن بچمون پیش فعاله چراقدیمیهاپیش فعال نداشتن چون مجبوربودندتاشب کارکنندشبم که می شدبیهوش بودند

:ws28: چه دل پری دارهههه

تازه شدی مث من

چند تا خواهر زاده برادر زاده داری ؟

لینک به دیدگاه
بشه هالو مگه میشه زد آبرومونو میبرن اینارو میگیم واسه دلگرمی خودمون:4564::4564::4564::4564::4564::4564:

اله جانینان..بیا منو بزن منم بشه ام دلیه نمشنم آبلو ممیبلم:ws3:

لینک به دیدگاه

همینطولی 3.5 ساله هستم از ارومیه..خوشبختم:babygirl:

یا خدا ..............................................گودزیلا ها و کورکودیل های معروف

بیا اینجا اوجولات بدم :gnugghender::vahidrk:

لینک به دیدگاه
یا خدا ..............................................گودزیلا ها و کورکودیل های معروف

بیا اینجا اوجولات بدم :gnugghender::vahidrk:

من اوجولات نمیخوام پاستیل میخوام

لینک به دیدگاه
:ws28: چه دل پری دارهههه

تازه شدی مث من

چند تا خواهر زاده برادر زاده داری ؟

1 خواهرزاده(پسر) که همش پیش خودمون بوداولین چیزیهم که گفت عی بود(علی)نه من خودم بدون اون جای میرفتم هم اون بدون من گریه می کرد طوری که هروقت مادرپدرشومی دیدگریه می کردخیال می کردمادرمن مادراونه یه روزمادرش دعواش کردکه بهش بگه مامان چون همش میگفت آجی یه داستانی بودوهست

2 تاهم برادرزاده(یکی دختریکی پسر) خدانصیب گرگ بیابان نکنه نمی دونم من کم حوصله شدم یااناخیلی بدولوسند.میترسم ازشون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...