رفتن به مطلب

کلش آف کلن داری بیا تو

ارسال های توصیه شده

من و داداشم تازه یه اکانت ساختیم نوبتی کشیک می دیم و هر نیم ساعت یه بار یه اتک می زنیم:whistle:

البته لولمون هنوز پایین هست و از چند روز دیگه هم فقط داداشم نظارت داره روش

لینک به دیدگاه

فایده اش تو بی فایدگیشه:ws3: خو ملت باید یجور سرگرم شن چه انلاین چ افلاین خیلیلرو دیدم معتاد بازی های افلاین اند حالا ما انلاین معتادیم چه فرقی داره:ws3:

لینک به دیدگاه
پس برم مجددآ گوشی خواهر گرامی چک کنم برای حذفش

......باید به اجبار درس بخونه(اجبار از نوع خشن:vahidrk:)

شما هم امیدوارم موفق باشید:icon_pf (34):

چیکارش داری بذار بازی کنه:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
عجب:banel_smiley_4:

خوب محدوده سنیم ممیزاره از این بازی ها بکنم/ولی زامبی یه مرحله مونده بود تموم شم...سام ماجراجو ماله عهد بوقو تا آخر تموم کردم:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
خوب محدوده سنیم ممیزاره از این بازی ها بکنم/ولی زامبی یه مرحله مونده بود تموم شم...سام ماجراجو ماله عهد بوقو تا آخر تموم کردم:hapydancsmil:

محدوده سنیت چقده مگه ک نمیشه....کلش رنج سنی نداره:banel_smiley_4::banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
محدوده سنیت چقده مگه ک نمیشه....کلش رنج سنی نداره:banel_smiley_4::banel_smiley_4:

3سالمه:babygirl::babygirl::babygirl::babygirl::babygirl::babygirl::babygirl::babygirl::babygirl::babygirl::babygirl::babygirl::babygirl::babygirl::babygirl::babygirl::babygirl::babygirl::babygirl::babygirl::babygirl:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...