رفتن به مطلب

کلش آف کلن داری بیا تو

ارسال های توصیه شده

پیجی هم در اینستا راه اندازی کنید

استقبال می کنیم:a030:

پیجهای رسمی نواندیشان :

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

کلن نواندیشانم که تازه راه اندازی شده و نیازمند همکاری دوستان هست دوست عزیزمون ناصر معرفی کرد:a030:

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...
فوایدش بگید لطفآ

عجیب کنجکاوم بدونم

صد بار از گوشی خواهرم حذفش کردم باز ساخته :banel_smiley_4:

سلام

اصل فایدش برای سازنده است (حالا فایده تفریحی هم داره..)یک راه درامدیست برای سازنده.

مهمترین ضررش اینه که ما ذهنمون کندمیشه دیگه به مسایل مهمترفکرنمی کنیم مثل ساخت مملکتمون بجاش فکرمی کنیم چگونه دیواربسازیم وای خدای من نمی دونم ن ناصرخان بهم حمله کرد و.... که چی؟

اینی که می گم فک نکنید نصیحت یا......هست

من 98 بازی میکردم زیاد ولی الان نه، مستر90بازی میکردم هرروزولی حالا نه ، توهمه شبکه ها تاحدودی هستم ... هرجابرسم ثبت نام می کنم چون کنجکاوم:ws3:

ایناراگفتم که خود فرد باید متوجه بشه وفکرکند این بازی چه بدردم می خوره ؟ بامن چکارمی کنه؟ چرا پول ازمن می خواد؟ پس به من چی میدن؟و.....

واینکه فرد به ذهنیتی رسید مجبورشم بکنی بازی نمی کنه !

ببینید ما روحیه تهاجمی داریم وهمش دوست داریم لج کنیم .دیدید درنت میگن کلیک نکنید! چکارمی کنید؟ کللیک می کنید! این غریزه است !ولی فکرکنیم این صفحه حاوی پاپ

آپه ، لینکه تبلیغاتیه ، ودرنتیجه اینترنت مصرف میشه وشدید ترشما شاید خرید کردین وکلاه سرتون رفت.

مثالهای متعددی هست درسطح جامعه هم هست

البتهااضافه کنم هنوزمPES ,FIFAهم بازی میکنم وکنترل دست خودمه نه اینکه معتادبشم

بجای حذف بازی با ایشون صحبت کن ،آگاهی بهشون بده، بزارفکرکنه ، می بینی خودش که بازی نمی کنه کسی دیگه هم منصرف می کنه (البته سن وموارددیگه هم هست)

لینک به دیدگاه

اسمش روشه دیگه: بازی

بازی واسه تفریح و سرگرمیه

یه سودی ام میره تو جیب سازندش که نوش جونش

اکثرا آگاه هستن و فقط بخاطر سرگرمی بازی میکنن به بقیه ام کاری نداریم

واااالا

لینک به دیدگاه
اسمش روشه دیگه: بازی

بازی واسه تفریح و سرگرمیه

یه سودی ام میره تو جیب سازندش که نوش جونش

اکثرا آگاه هستن و فقط بخاطر سرگرمی بازی میکنن به بقیه ام کاری نداریم

واااالا

درسته کسی هم منکر نشده خب سازنده فکرکرده تلاش کرده یک منبع درامدی باشه وهم بازی اشکالی هم نداره اشکال کارکجاست اینه که ما زیادی روی میکنیم بعضی هاموون از زندگی میزنیم برای بازی وتعصب خاصی هم داریم .

لینک به دیدگاه
درسته کسی هم منکر نشده خب سازنده فکرکرده تلاش کرده یک منبع درامدی باشه وهم بازی اشکالی هم نداره اشکال کارکجاست اینه که ما زیادی روی میکنیم بعضی هاموون از زندگی میزنیم برای بازی وتعصب خاصی هم داریم .

آره خب موافقم

ولی در حد تفریح چیز بدی نیس

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
  • 6 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...