کتاب امکان سنجی انتخاب مستقیم شهرداران توسط مردم در ایران

کتاب امکان سنجی انتخاب مستقیم شهرداران توسط مردم در ایران

کتاب امکان سنجی انتخاب مستقیم شهرداران توسط مردم در ایران

در کتاب امکان سنجی انتخاب مستقیم شهرداران توسط مردم در ایران، روش انتخاب مستقیم شهردار در چند کشور آمریکا، کانادا، ایتالیا، آلمان، انگلیس – لندن و مزایا و معایب این روش گفته شده و سپس مدل مدیریت شهری در ایران مورد بررسی قرار گرفته قابلیت و محدودیت هایی که در این زمینه تو ایران هست و الزامات مورد نیاز بیان شده. در پایان نیز مدل مدیریت شهری در چند کشور جهان به صورت فایل پیوست قرار گرفته است.

بررسی نظام های مختلف مدیریت شهری در کشورهای دیگر با هدف اقتباس درس های قابل انتقال و بهبود نظام مدیریت شهری کشور، از ضرورت های مهم مطالعاتی کشور به شمار می رود. از آن جائی که میان نحوه انتخاب شهردار، قدرت او و مکانیسم فعالیت او در ساختار اداری و اجرائی رابطه مستقیمی وجود دارد و در جهان الگوهای متفاوتی تجربه شده است، این پژوهش ضمن احصا انواع مدل های اعمالی در کشورهای مختلف جهان، منحنی تحول نقش و جایگاه شهرداری در کشورمان را مورد تجزیه و تحلیل قرار داده است.
بررسی مبانی نظری و تجارت جهانی معطوف به ۲ مدل انتخاب مستقیم و غیرمستقیم شهرداران و نقاط قوت و ضعف هرکدام و تحلیل روندی شکل گیری شهرداری در ایران از دوران قدیم تا حال حاضر و ارائه پیشنهادهای بدیل از نقاط قوت و مثبت کتاب مطالعات امکان سنجی انتخاب مستقیم شهرداران توسط مردم در ایران به شمار می رود.

این کتاب را از لینک زیر می توانید دانلود کنید:

نام فایل: کتاب امکان سنجی انتخاب مستقیم شهرداران توسط مردم در ایران

دانلود فایل: لینک مستقیم

پسورد: www.noandishaan.com

منبع: نواندیشان

اشتراک گذاری این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *